Naši članovi na EMAG-u u Brnu

S nedavno završenog EMAG-a u Brnu (CZ), održanog u razdoblju između 28. srpnja i 1. kolovoza, vratili su se puni pozitivnih dojmova naši članovi Domagoj Perko, Ivo Ljubičić, Ivan Škvorc, Iva Mikulčić i Aleksandar Opančar iz Zagreba te Vanja Fornazar iz Pule.

Održavanje EMAG-a u Brnu je bilo predviđeno u prošloj 2020. godini, no odgođeno je iz svima poznatih razloga.

EMAG je najveće okupljanje Mensa organizacija u Europi i jedno od najvećih okupljanja u svijetu. Riječ je o trodnevnoj konferenciji namijenjenoj članovima svih dobnih skupina koji su imali prilike sudjelovati na predavanjima, radionicama, aktivnostima za naprednu djecu te izletima i posjetima turističkim atrakcijama u pratnji lokalnih vodiča.

Sljedeće godine EMAG se održava u Strasbourgu (Francuska) za kojeg smo uvjereni da će odaziv biti još veći od strane naših članova.